Planujesz stworzyć własną markę odzieżową, ale nie wiesz jaką niszę możesz wybrać?

Skorzystaj z gotowych pomysłów!

Dowiedz się, jakie marki mają szansę na sukces w 2023 roku! Tu i teraz.
Podeślę Ci gotową listę.

*Wszystkie propozycje marek, które otrzymasz, oparte są na moich obserwacjach rynku. Mam 17 lat doświadczenia w budowaniu własnej marki odzieżowej DIAMANTE i widzę luki na rynku, które można wypełnić.

Wypełnij formularz, by dostać listę marek, których brakuje na rynku kompletnie ZA DARMO!

** Zero spamu. Tylko wartościowe informacje o tym, co znalazłam interesującego w sieci oraz informacje o nowych webinarach i darmowych szkoleniach. Polityka Prywatności.

O Autorze

Tomek Grande

CEO Diamante WEAR

Kilka faktów o mnie:

Współwłaściciel brandu DIAMANTE – ogólnopolskiej marki odzieżowej sprzedającej swoje ubrania w ok. 30  sklepach w Polsce.

17 lat w branży odzieżowej

Sprzedanych ubrań za ponad 30 milionów złotych.

Początki w branży jako współwłaściciel sklepu stacjonarnego prowadzonego z bratem.

Następnie wspólnie prowadziliśmy sklep online z odzieżą produkowaną głównie przez raperów.

Start własnej marki odzieżowej bez doświadczenia w produkcji, bez znajomości w szwalniach, bez wsparcia gwiazd, czy innych rozpoznawalnych twarzy.

Niewielki budżet na początku działalności.

Co mówią o Tomku klienci i partnerzy biznesowi:

Maciej Je

Na swoim kanale na YouTube (311. tys. subskrypcji) pokazuje dobre jedzenie z całego świata.

Patryk Szczepanik

Znany z YouTube jako Szczepanikov (510 tys. subskrypcji) dzięki Tomkowi poukładał swoją markę.

Ania Karbowniczek-Adamczyk

Właścicielka marki odzieżowej ADICTO DANCEWEAR.

Agnieszka Bliszczyk
Agnieszka BliszczykTwisted Form
Czytaj więcej
“Kurs kupiłabym za ostatnie pieniądze. To ogrom praktycznej i bezcennej wiedzy. Ważne jest też dla mnie to, jak bardzo Tomek angażuje się w pracę grupy, a także sama grupa. To wielkie wsparcie. Na początku byłam bardzo sceptyczna wobec tego kursu i cieszę się, że dałam się namówić mężowi."
Marcin Osman
Marcin Osmanosmpower.pl
Czytaj więcej
"Ciuchy Diamante są świetne, a jeszcze świetniejszy jest ich szef Tomek Grande, który potrafi nawiązywać relacje z klientami jak nikt inny! Jeżeli chcesz nauczyć się, jak stworzyć swój własny brand odzieżowy, to Tomek jest do tego idealną osobą!”
Grzegorz Tutas
Grzegorz TutasTROPWAVES
Czytaj więcej
"Kurs, jest tym, czego szukałem od dawna, czego potrzebowałem, by ruszyć w odpowiednim kierunku, z odpowiednią pewnością siebie. Myśląc o własnej marce, zawsze nachodziła mnie myśl. Ok, to zrobię tak, a to tak, a tamto hmmm... nie wiem, nie znam się, odpuszczam. Brakowało mi konkretnych informacji. Tutaj jest wszystko zwarte i świetnie przedstawione! W tej chwili wiem, co robić po kolei, dzięki całemu zespołowi i oczywiście Tomkowi, mam kontakty "podane na talerzu” i nawet jeśli nie skorzystam z usług konkretnych osób, to wiem, czego szukać. Grupa na Facebooku jest nieocenioną skarbnicą zajawek, pomysłów, wskazówek i inspiracji. Myślę, że chcąc stworzyć własną markę odzieżową, bardzo nierozsądnym byłoby niezakupienie tego kursu. Co do ceny produktu, to jakość, wiedza, doświadczenie Tomka, po stokroć ją przewyższają."
Aneta Wodarz
Aneta WodarzWODACO
Czytaj więcej
“Kurs oceniam rewelacyjnie. Ogrom wiedzy i kompleksowe wsparcie w całym procesie pozytywnie mnie zaskoczyły. Sama nigdy nie zrobiłabym tak dużo, w dodatku w tak krótkim czasie. Ponadto, wiedza i prowadzenie w całym procesie powstawania brandu i nowo zdobyte kontakty są warte więcej niż złoto. Dzięki, Tomek Grande!”
Ania Karbowniczek-Adamczyk
Ania Karbowniczek-AdamczykADICTO DANCEWEAR
Czytaj więcej
“ADICTO dancewear nie ruszyłoby bez Biznesu Mody. Ok, może ruszyłoby ale za 3 lata po kilkunastu załamaniach nerwowych i srogich pożyczkach. W branży odzieżowej możesz narobić tyle błędów, że nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić. Przed większością kurs Biznes Mody Cię uchroni. Wyobraź sobie, że cena tego kursu to nawet nie jest cena jednej belki materiału, który np. kupisz u niewłaściwego dostawcy… 🙂 Biznes Mody przeprowadził mnie za rękę przez ten niełatwy proces. Do tego super pomocna grupa mastermindowa oraz sam Tomek, który służy mi pomocą do teraz. Dzisiaj jestem w takim miejscu, o którym nawet nie śniłam - robimy obroty na eventach tanecznych rzędu 10k, mamy pierwszych dystrybutorów i budujemy własne środowisko tańczących ambasadorów. Niecałe 2 lata byłam w tym samym miejscu co Ty - miałam tylko marzenia i obawy.”
Klaudia Sieczkarek
Klaudia SieczkarekCLUDI
Czytaj więcej
“Do kursu dołączyłam nieco ponad rok temu, mając w głowie masę pomysłów, ale zupełnie nie wiedziałam, gdzie, co i jak. Kurs dał mi wszystko! Od kontaktów do szwalni, dziewiarni, hafciarni, po znajomość z kursantami, co pomogło w wymianie doświadczeń na każdym etapie budowania marki. Bez niego błądziłabym do dnia dzisiejszego, a może i nie powstałaby nawet moja marka. Od roku działam w swoim tempie. Zmotywowałam się do nauki szycia i konstrukcji, dzięki czemu jestem projektantką we własnej marce. Tomek przez cały czas jest bardzo pomocny, odpowiada na wszystkie pytania i doradza. Bardzo, bardzo polecam. 🥰”
Rafał
RafałPleasure Paradise
Czytaj więcej
Kurs jak najbardziej na plus. Poza materiałami wideo które przeprowadzają przez proces nazwijmy to ogólnie stworzenia brandu odzieżowego masz dostęp do dużego community ludzi robiących to co ty. Daje to możliwość dyskusji, wymiany spostrzeżeń czy uwag. Moim zdaniem to największy plus kursu. Ps. Dzieki kursowi zaoszczędzisz więcej siana niż na niego wydasz.
Paweł Sawczak
Paweł SawczakHidden Lab
Czytaj więcej
"Jestem mega zadowolony z kursu, to najlepsza inwestycja w markę. Solidna dawka wiedzy, ale przede wszystkim usystematyzowanie wszystkich procesów i nieoceniony mentoring Tomka. Ogromną wartością jest też inspirująca i wspierająca grupa. Żałuję, że ten kurs nie powstał rok wcześniej, jak mierzyłem się z tematem samodzielnie i popełniałem wszystkie możliwe błędy. Kurs napełnił mnie pewnością, że idę w dobrym kierunku i jestem dobrze przygotowany.”

Wypełnij formularz, by dostać listę marek, których brakuje na rynku kompletnie ZA DARMO!

** Zero spamu. Tylko wartościowe informacje o tym, co znalazłam interesującego w sieci oraz informacje o nowych webinarach i darmowych szkoleniach. Polityka Prywatności.